Bu web sitesini (tatpek.com) ziyaret edenler aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmişlerdir. Şartları kabul etmeyenler sitemizi ziyaret etmemelidir.

  • İnternet sitemizde yayınladığımız listeler, konusunda otorite olan kaynaklardan derleniyor ve bu listelerle ilgili yorumlarda ve listenin yayınında azami titizlik gösteriliyor. Buna rağmen hatalar ve yanlışlıklar olabileceği göz önünde bulundurmalı ve günlük kullanım için bile olsa listeler başka kaynaklardan doğrulanmalıdır.
  • Yukarıdaki maddeyi daha açık yazmak gerekirse; yanlış yazabilir ya da yanlış bilgi verebiliriz. Hiç bir bilginin doğruluğunu garanti etmiyoruz. Akademik ya da bilimsel çalışma yapmıyoruz. Haber-eğlence sitesiyiz. Siz de web sitemizdeki ya da herhangi bir çalışmamızdaki bilgiyi kullanırken, bilginin doğruluğunu farklı yerlerden teyit edin. Sadece bize güvenmeyin! Yanlış bilgi tespit ettiğinizde de lütfen bizi uyarın.
  • Sitemiz ücretsizdir ve tek gelir kaynağı yayınlanan reklamlardır. İhtiyacınızı karşılayan bir ürünle ilgili reklamı tıklamanız bize üç-beş bişeyler kazandırır. Reklamları gereksiz yere tıklamanızı ise istemeyiz.
  • Sitemizde yer alan herhangi bir yazıyı, kaynak göstererek kısmen ya da tamamen kullanabilirsiniz. Yazıyı kullandığınızda iletişim formundan bize bir eposta gönderirseniz memnun oluruz. Gönderseniz de göndermeseniz de canınız sağolsun.
  • Sitede yer alan yorumların yasal sorumluluğu yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yapanın kimliği hukuki taleplerde 3. kişilerle paylaşılabilir. (bkz. Gizlilik Politikası)
  • Sitemizde kullanılan resimler genellikle internet ortamından alınmış ve çoğunlukla sahibi belli olmayan resimlerdir. İletişim formu aracılığıyla ulaşılması durumunda hak ihlaline neden olan resim varsa web sitemizden 7 iş günü içinde kaldırılır.

diğer sayfalar: